Sado "Chad" Yasutora

29. července 2009 v 22:39

jméno: Yasutora Sado "Chad"
Datum narození: 7.dubna
výška: 197cm
Váha: 112kg
Yasutora Sado je klidný a tichý. Je to spolužák a kamarád Ichiga.
Chado je přistěhovalec z Mexika, kde žil se svým dědečkem. Má rád malá zvířátka(staral se o Shibatu), rajčata a The Hellacopters. Na levém rameni má vytetovaného hada kolem srdce s křidélky a nápisem Amore et Morte (Láska a smrt).

Pozor Spoiler!!
Chad se výrazně projevuje až ve druhém volumu, kde se ujal ducha chlapce Shibaty, ukrytého do papouška, po kterém šel Hollow, který kdysi býval člověk, jež zabil jeho matku. Jako skutečný obr Chad překonával útoky Hollowa a byl tak schopen s Rukiinou a Ichigovou pomocí Shibatu ochránit a poslat do Soul Society a zároveň zlikvidovat onoho Hollowa.
Chad se s Ichigem seznámil po příchodu do Karakury, kdy byl napaden (ale protože byl učený, že svoji ohromnou sílu nemá využívat, nebránil se) a Ichigo mu pomohl. Slíbili si, že nebudou bojivat za sebe samé, ale za toho druhého aby jejich boj získal nějaký smysl. Proto se také Chad připojí k Ichigovi na záchranné misi.
Trénuje s Orihime a Yoruichi a stane se opravdu silným. Chad nemá meč, luk ani kvítky jako jeho přátelé, zato je velice fyzicky silný. Urahara a následně i Yoruichi mu pomohou tuto sílu ještě znásobit.

Pozor Spoiler!!
V Rukongai se setkává se Shibatou v jeho lidské podobě. V Soul Society je pak poražen kapitánem 8. jednotky .
Po vpádu arrancarů do Karakury trénuje s Renjim a Uraharou. Když je unesena Orihime, připojí se k Ichigovi a Ishidovi a jde s nimi do Hueco Mundo. Statečně bojuje, ale je poražen děsivým Noitrou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ˇˇSi[M]onQ_aˇˇ ˇˇSi[M]onQ_aˇˇ | Web | 29. července 2009 v 22:48 | Reagovat

supr blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama