Uraha Kisuke

29. července 2009 v 22:32

-Tento chlapík je zpočátku velmi záhadná osoba, asi až do 45 dílu, kdy konečně začne pravda o jeho minulosti vycházet najevo, a tvůrci tohoto skvělého anime nám začnou prozrazovat jeho skutečnou identitu.
Pro mnoha z nás je Urahara z počátku celkem nevýznamná postava v pozici obchodníka se zbožím v lidském světě. Ovšem i tak je už z počátku velmi tajemný.
Svého obchodu si velmi cení, a snaží se u něj udržet co nejlepší reputaci.
Zrovna z jeho obchodu dostala Rukia modifikovanou duši "Kona" , kterého vzápětí předala Ichigovi pro snadné opouštění těla.
-Po několika dílech se dozvídáme, že Urahara je bývalý kapitán 12. divize z které z jistých důvodů odešel a stal se samotářským obchodníkem, přesto stále velmi nebezpečným a silným. Nikoliv to však není žádný záporák v tomto anime, spíše naopak.
-Jeho zanpakutou má jméno Benihime. Má ji neustále otevřenou a to ve tvaru hole, kterou nosí stále všude sebou.Jen málokdy ji však otevře na druhý stupeň slovy:"BENIHIME OTEVŘI SE!"
Když přehlédneme jeho obrovskou sílu, kterou vyniká, a osobnost samu o sobě tak vážnou a silnou, je to taky velmi vtipná postava, která nás umí opravdu v těch nejméně čekaných a vážných chvílích překvapit svým komickým zachováním.
-Svou skrytou tvář důkladně schovanou pod svým kloboukem sice uvidíme jen párkrát, ale v těchto případech se je už na co těšit Smiling
Tato postava nás svým způsobem i zároveň provází celým seriálem, a skrze ni se dozvídáme spousty nových zajímavostí v průběhu děje.
V tomto anime od něj můžeme čekat spousty překvapení, a také i nových věcí zvratů.
Snad i vy si tuto postavičku oblíbíte mnoho dalších diváků Smiling
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama